KONST / Litografier / Färglitografi 12432039
nr 1243 2039
Bert Håge Häverö
(1932-2014), Sverige
Färglitografi, Gröna Lund. Signerad, numrerad 221/360, daterad 2000. Bladets mått: 46x38 cm, oramad
Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.
Utrop:
700 kr
Såld:
600 kr
måndag 25 mars 2019
kl 20:18:54
500 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
Bert Håge Häverö
Läs mer om Bert Håge Häverö